Pramoniniai automatiniai vartai

Gausus dizaino ir struktūros variantų pasirinkimas leidžia sumontuoti vartus įvairiomis sąlygomis: su žema arba aukšta sąrama , ar ant šlaitinio stogo. DEXTERA pramoniniai automatiniai vartai gali būti iki 7m pločio ir 6 m aukščio. Vartų struktūra yra specialiai sustiprinta, kad užtikrintų patikimumą ir funkcionalumą esant tokiems matmenims. Standartinėje komplektacijoje – dvipusė rankena, skląstis, apsauga nuo spyruoklių lūžimo ir trosų trūkimo. Kreipiančiųjų plieno storis – 2 mm.

Mes galime jums padėti!

Ilgaamžiškumas net intensyviai naudojant

Pramoniniai automatiniai vartai yra gaminami ir pritaikomi dažnam vartojimui. Jų struktūra garantuoja iki 100 000 sklandžių atidarymo/uždarymo ciklų.

Vartus lengvai pakels kiekvienas

Vartai gali būti atidaromi ar uždaromi rankiniu būdu, nes sekcijinių vartų svoris yra subalansuotas atskiromis sukamomis spyruoklėmis. Norint atidaryti DEXTERA pramoninius vartus, užtenka mažesnės nei 260N (≈26kg) jėgos, kuomet vartų svoris gali siekti 600kg. Siekiant užtikrinti saugią ir patogią sekcijinių vartų kontrolę yra montuojama speciali automatika.

Europietiški saugumo ir taupumo standartai

DEXTERA sekcijiniai automatiniai vartai pilnai atitinka visus Europos saugumo standartus, kurie patvirtinti Europos akredituotų laboratorijų. Patvirtinančios ataskaitos paruoštos remiantis išduotais protokolais leidžia žymėtis vartus CE ženklu.
Energijos taupymas – jungčių sandarumas ir sekcijų storis užtikrina gerą šilumos koeficientą patalpų viduje.
DEXTERA automatinių vartų segmento storis yra net 45mm. Plokščių gamyboje naudojama 0.4mm storio cinkuota metalinė juosta su 16 μm cinko sluoksniu. Išorinis sluoksnis padengtas poliuretanu, kuris yra papildytas 20-25 μm storio poliamido detalėmis (PUR-PA). Segmentai yra uždari – išorinės ir vidinės metalo plokštės viršujė ir apačioje yra sandariai sutvirtintos.

 

KITI PRIVALUMAI:

  • Dvigubos spyruoklės apsaugai;
  • Vartų paviršius bėgant metams išlieka lygus – nebanguoja;
  • Vartai dažomi bet kuria spalva pagal RAL arba pagal pateiktą spalvos pavyzdį;
  • Dažymui naudojami aukščiausios kokybės vokiški pramoniniai dvikomponenčiai poliuretaniniai dažai;
  • Vartų gamybos procese nėra virinimo darbų, todėl nesuardomas apsauginis cinko sluoksnis;
  • UAB „Dextera“ garažo vartai atitinka Europos saugumo ir eksploatavimo standartą EN 13241-1
  • Garažo vartams suteikiama 2 metų garantija.

 

pic_4

S tipo plokštė tinka prie daugelio apdailos medžiagų ir pabrėžia originalų pastato dizainą.

 

pic_5_thumb

Mikrobangos plokštė paslepia menkus lako dangos apgadinimus, mažas duobutes ir dėmes – taip ilgus metus išsaugodama puikų vartų dizainą.

 

pic_6

Panoraminės plokštės su langais segmentiniuose vartuose užtikrina puikų matomumą, natūralų apšvietimą ir puikų sprendimą salonams, servisams, dirbtuvėms, logistikos centrams ar kitiems sandėliams.

 

DEXTERA vartai gali būti dažomi visomis spalvomis pagal RAL paletę, taip puikiai suderinant spalvas su langais, stogu ar pastato fasadu.
Vartai dažomi tamsaus ir auksinio ąžuolo, vyšnios ir 9-iomis spalvomis su standartine kaina. Pasirinkus spalvą iš RAL paletės taikomas antkainis.

 

spal

Panašūs produktai