Tinkleliai nuo uodų

 • Tinklelis skirtas apsaugoti patalpas nuo uodų prasiskverbimo pro langus ir duris;
 • Pritaikius antialerginį audinį – tinklelis apsaugo tiek nuo vabzdžių, tiek sumažina žiedadulkių prasiskverbimą į patalpas ir mažina alergenų kiekį patalpose;
 • Konstrukcija gaminama iš aliuminio, atsparūs korozijai ir ilgaamžiai;
 • Tinklelis esantis ant lango suteikia galimybę laikyti atviras patalpos duris, pro kurias nepriskris vabzdžių, o patalpose išliks gaivus oras.

Mes galime jums padėti!

Tinklelių tipai:

Tinklelis – rėmelis

Gali būti fiksuojamas magnetais arba metalinėmis plokštelėmis (kabliukais). Tokį tinklelį galima pritvirtinti prie visų tipų langų. Tai beveik nepastebimas tinklelis, kuris puikiai apsaugos patalpas nuo uodų bei pienių ir tuopų pūkų. Dextera didelį dėmesį teikia ekologijai ir sveikatai, todėl tinklelis gaminamas tik iš ekologiškų medžiagų, o tinklelio rėmas iš ekologiškai švaraus aliuminio.  Tinklelis nuo uodų yra ilgaamžiškas ir atsparus atmosferos poveikiui. Jis nesumažina šviesos srauto į kambarius, todėl atvėrę langus vasaros vakarais galėsite ilgiau džiaugtis natūralia besileidžiančios saulės šviesa ir gaiviu oru. Jeigu pasirinksite antialerginį tinklelį – rėmelį, galėsite apriboti net žiedadulkių prasiskverbimą į patalpas.

Tinklelis – roletas

Puikiai tinka ne tik langams, bet ir balkono bei terasos durims. Įmontavus šį tinklelį duryse, jas galima laikyti atviras – į patalpą nepriskris vabzdžių. Tinklelis yra atsparus drėgmei ir šalčiui, todėl žiemą jo nereikia išmontuoti. Mechanizmas veikia roletų principu: tinklelis gali būti susukamas ne tik viršuje, bet ir šone. Siekiant apriboti net mažiausių vabzdžių patekimą į patalpą, tinklelio profilyje įmontuojami specialūs šepetėliai. Net po karščiausių vasarų tinklelis nepraranda savo pirminės spalvos ir tankumo savybių. Tai visiškai užtikrina patalpos saugumą nuo uodų, vabzdžių ir žydinčių augalų pūkų.

Tinklelis  durys

Mėgstate vakarais laikyti atidarytas terasos duris arba miegoti su atviromis balkono durimis? Tuomet tinklelis-durys yra pats geriausias sprendimas, siekiant apsisaugoti nuo įkyrių vabzdžių. Dėka specialios technologijos, tinklelis išlieka įtemptas ir išlaiko savo formą net po itin intensyvaus durų varstymo. Jis netemdo patalpos ir yra pralaidus šviesai. Visa sistema yra atspari aplinkos poveikiui. Nuolatinė gaivaus oro cirkuliacija padės  išlaikyti sveiką patalpų klimatą. Tinklelis suteikia galimybę laikyti atviras patalpos duris ir nesibaiminti, kad į jas pateks vabzdžių.
 • Sietelio spalva – įprasto tinklelio audinio spalva pilka arba juoda, tačiau sietelis nemažina lango stiklo apšviestumo ir yra permatomas šviesoje;
 • Antialerginio tinklelio audinio spalva – juoda, todėl dalinai gali pritemdyti šviesą patalpoje
 • Tinklelio rėmas – tai stabili ir tvirta konstrukcija. Profiliai gaminio konstrukcijoje palaiko tinklelį įtemptą visame rėmelio plote;
 • Montuojant tinklelį nesugadinama lango-durų konstrukcija;
 • Tinklelis gali būti montuojamas ant lango rėmo (su magnetukais) arba lango staktos šviesioje dalyje (su kabliukais);
 • Tinklelio konstrukcijos spalvos – balta, ruda, medžio imitacija arba antracitas (pilka).

Antialerginis tinklelis

 • Itin tankūs antialerginiai tinkleliai nuo vabzdžių, leidžia sumažinti alergenų kiekį patalpoje ir taip gerina alerginių problemų turinčių žmonių komfortą.
 • Antialerginį tinklelį galime pagaminti ne tik tinkleliui – rėmeliui, bet ir kitiems tinklelių tipams kaip specialųjį užsakymą.

Tinklelis roletas

tinkl_rolet
atidarymas

 
Plisuotas tinklelis MINI 17 – ploniausias pasaulyje tinklelis!
 
tinkl
 
Nauja tinklelio-roleto sistema apsauginėms žaliuzėms.

 • Integruoti tinkleliai apsauginėse žaliuzėse sutaupo kambario erdvę;
 • Vidiniai tinklelio stabdžiai gali būti nustatyti bet kuriame aukštyje, ne tik apačioje.

matmenys

Untitled-maza2
Untitled-maza

 

Tinklelis „Mini17“ – jūsų apsauginėse žaliuzėse!

Jau turite įsirengę apsaugines žaliuzes ir norėtumėte juose integruoti tinklelį nuo vabzdžių? Mes siūlome Jums ploniausią tinklelį pasaulyje Mini17 – vos 17mm storio.
plis_tinkl_maza
*Montavimas galimas ne visuose žaliuzių tipuose.

Panašūs produktai