Vartų automatika

Vartų automatika – tai pavarų, valdymo bloko ir pultelio komplektas, kurio pagalba patogiau pateksite į namų ar biuro teritoriją. Kokybiška vartų automatika yra patikimos įeigos kontrolės ir pastato saugumo sistemos dalis, todėl prieš užsisakant, reikėtų pasikonsultuoti su specialistais. Mūsų specialistai padės pasirinkti jūsų namui ar biurui tinkamą vartų automatiką pagal poreikius ir galimybes, sumontuos ir pagal pageidavimą atliks vartų automatikos priežiūrą. Siekiant, kad vartų automatika tarnautų ilgiau, konsultuosime vartų įrenginių eksploatavimo klausimais.

Mes galime jums padėti!

„Beninca“ vartų automatika: geriausi renkasi geriausius

Puikus kokybės ir kainos santykis, o pati šios kompanijos produkcija garsėja ilgaamžiškumu ir patogumu naudotis. UAB „Dextera“ yra įgaliotas „Beninca„ kompanijos atstovas Lietuvoje, todėl galime pasiūlyti naujausius vartų automatikos modelius, geriausią aptarnavimą ir palankias kainas. „Beninca“ kompanija buvo sukurta daugiau kaip prieš 35 metus. Tai – šeimos vertybėmis pagrįsta įmonė, o pačios bendrovės pavadinimas toks pats kaip dviejų savininkų pavardė: Luigi ir Aldo Beninca. Būtent jų pavardė yra kokybės garantas. Šiandien „Beninca“ vienija net 5 kompanijas, kurių gaminamų produktų asortimente yra elektromechaninės pavaros, hidraulinės pavaros, iškylantys stulpeliai-užtvarai, vartų furnitūra ir elektromechaninės pavaros skirtos rinkos segmentui E-prekyba.

Vartų automatika – tiksli kaip laikrodis net atšiauriausią žiemą

Mūsų produktai yra aukštos kokybės: galime pasigirti, kad visų pavarų dantračiai gaminami tik iš metalo, todėl mechanizme nerasite plastikinių detalių, kaip kad kai kurių kitų kompanijų produktuose (dažnai taip siekiama sumažinti produkto savikainą). Visi produktai yra gaminami Italijoje, nes mūsų pagrindinė vertybė – kokybė. Didžiuojamės, kad vartų automatikos pavaros dirba net atšiauriose klimatinėse sąlygose, spiginant -35 °C ir žemesnei aplinkos temperaūrai (Pvz.: šiaurės Norvegijoje, šiaurinėje Sibiro dalyje). Kad to pasiektume, mes nuolat testuojame ir tobuliname savo produktus – jau eilę metų tai daro mūsų profesionalus techninis personalas!

Vartų automatika – mažesnė kaina ir kokybės garantas

UAB „Dextera“ net trečdaliu sumažino vartų automatikos kainas. Bendradarbiavimas su vartų automatikos rinkos lyderiais, abipusis pasitikėjimas ir siekis pasiūlyti klientui kokybišką produktą už geriausią kainą – tai vertybės, kurias puoselėjame. Nesvarbu kokios vartų automatikos ieškote: atveriamų ar nustumiamų kiemo vartų, garažo ar pramoninių vartų, kelio ar parkavimo užtvarų – viską rasite UAB „Dextera“ salonuose. Siūlome specialisto iškvietimą į namus NEMOKAMAI.

KODĖL TURĖTUMĖTE RINKTIS “BENINCA” VARTŲ AUTOMATIKĄ?

– Kompanija buvo sukurta daugiau kaip prieš 30 metų – lyginant su kitomis įmonėmis,mes nuo pat kompanijos įkūrimo pradėjome kurti automatizavimo produktus.
– Tai šeimos įmonė – pačios bendrovės pavadinimas toks pats kaip dviejų savininkų pavardė, Luigi ir Aldo Beninca. Štai kodėl jie kuria aukštos kokybės produktus, nes jų pavardė yra kokybės garantas
– Produktai yra aukštos kokybės, visų pavarų dantračiai yra tik iš metalo ir jūs ten nerasite plastikinių detalių, kaip kad kai kurių kitų kompanijų produktuose (tam kad sumažinti produkto savikainą)
– Visi produktai yra gaminami Italijoje, mes nieko negaminame Kinijoje, kaip tai daro kai kurios kompanijos – mūsų pagrindinė vertybė yra kokybė, todėl visa vartų automatika pagaminta tik Italijoje
– Mūsų pavaros gali dirbti ir dirba esant atšiaurioms klimatinėms sąlygoms, netgi esant -35 °C ir žemesnei aplinkos temperaūrai (Pvz.: šiaurės Norvegijoje, šiaurinėje Sibiro dalyje) . Štai kodėl mes gaminame tik aukštos kokybės produktus
– Įmonė laikui bėgant išsiplėtė iki 5 kompanijų susivienijimo, todėl dabar ją sudaro 5 prekiniai ženklai. Tai reiškia, kad mes ne įmonė susidedanti iš 5 nepriklausomų kompanijų , kuri gamina daug skirtingų, nesusijusių vienas su kitu produktų, tačiauįmonė susidedanti iš 5 kompanijų, kurios specializuojasi kiekvienam konkrečiam produktui, siekiant sukurti kokybiškus produktus:
BENINCA AUTOMATION > elektromechaninės pavaros CAB > hidraulinės pavaros
RISE > iškylantys stulpeliai-užtvarai
BYOU > elektromechaninės pavaros skirtos rinkos segmentui: „pasidaryk pats” ir E-prekybai
HI-MOTION > vartų furnitūra

Panašūs produktai