Vertikalios žaliuzės

Plataus profilio žaliuzės tapusios beveik neatsiejama biuro patalpų dalimi, tačiau puikiai tinkamos atskirti plačias erdves. Itin populiaros naudojant vasarnamiuose atskiriant kambarius ir lauko terasą, taip leidžiant gaiviam vėjui landžioti po kambarius šiltą vasaros dieną.

 

Vertikalios žaliuzės: privalumai

 • Tinkamos naudoti tiek biurų patalpoms, tiek gyvenamųjų namų interjerui;
 • Šviesos (saulės spindulių) intensyvumo reguliavimas;
 • Tinkamos patalpos erdvių atskyrimui, privatumo užtikrinimui bei nestandartinio tipo (pvz.: trikampiams) langams;
 • Lengva priežiūra – juostos pagamintos iš impregnuotų, kietų, nerenkančių dulkių audinių;
 • Plati audinių raštų, spalvų, atspalvių gama;
 • Galimi kelių to paties ir/ar skirtingų audinių spalvų ar atspalvių juostų deriniai ant vienos žaliuzės.
 • Vertikalios žaliuzės pasisuka net 360 laipsnių kampu, todėl tai turbūt efektyviausias būdas valdyti į patalpą patenkantį šviesos srautą. Priklausomai nuo audinio rūšies, galima visiškai užtamsinti patalpą.

 

Vertikalios žaliuzės – dideliems ar nestandartinių formų langams

Itin naudingos, kai reikia uždengti labai didelius arba nestandartinių formų (trapecija, trikampiai, ovalūs ir t.t.) langus. Vertikaliųjų žaliuzių juostų plotis gali būti 89 mm, 127 mm ir 250 mm. Jas įmanoma montuoti ant nevarstomo lango rėmo, nišoje, ant nišos (prie sienos) arba prie lubų. Norint pagyvinti kambario interjerą, galimi kelių to paties audinio skirtingų spalvų ar atspalvių juostų deriniai. Vertikaliosios žaliuzės ne tik neleidžia saulės spinduliams prasiskverbti į pastato vidų, bet ir gali atlikti patalpos dalių atskyrimo funkciją.

 

Virvelinės vertikalios žaliuzės – interjerui pagyvinti

Virvelinės vertikaliosios žaliuzės gaminamos vertikaliųjų žaliuzių principu. Šių žaliuzių juostos pagamintos iš plonyčių juostelių. Virvelinių žaliuzių pagalba galima nesudėtingai valdyti šviesos patekimą į patalpą. Šios žaliuzės patalpoje sukurs žaismingą efektą, kadangi yra galimybė derinti įvairių spalvų juostas. Vienoje žaliuzėje gali vyrauti kelių atspalvių žaliuzių juostos, puikiai derančios prie patalpos interjero.

 

Pasvirusios vertikalios žaliuzės

Vertikaliosios žaliuzės gaminamos ir montuojamos ne tik stačiakampiams langams. Jos gali būti sėkmingai įmontuotos į trapecinę nišą. Pasvirusiųjų žaliuzių juostų traukiamosios plokštės gaminamos individualiai pagal kiekvieną užsakymą, o šių žaliuzių profilyje yra specialus valdymo mechanizmas (stabdis), neleidžiantis stabdžių juostoms slinktis žemyn. Maksimalus pasvirusiųjų vertikalių žaliuzių pasvirimo kampas yra – 40 laipsnių. Įmanoma pagaminti skirtingų ilgių žaliuzių juostas, todėl žaliuzę galima pritaikyti prie balkono durų ir lango – juostos kabės ant vientiso profilio.

Mes galime jums padėti!

Vertikalių žaliuzių techniniai duomenys

 • Žaliuzes galima pritaikyti ant nevarstomo lango, trapeciniams langams, nišoje, ant nišos (prie sienos) arba prie lubų;
 • Žaliuzės gaminamos iš 89 mm, 127 mm ir 250 mm pločio juostų;
 • Žaliuzių valdymas – grandinėle ir virvele;
 • Galimybė žaliuzės juostas reguliuoti pagal poreikius – nustatyti juostų pasisukimo kampą ir juostų vietą (juostas nustumti į kraštus arba į lango centrą);
 • Pasirinkus tam tikrą juostų rūšį žaliuzės gali būti pritaikomos drėgnoms patalpoms.

Ar žinote, kad…

 • Vertikalių žaliuzių juostos gali būti pagamintos iš plonyčių juostelių, kurios vadinasi virvelinėmis žaliuzėmis. Virvelinės vertikaliosios žaliuzės gaminamos vertikalių žaliuzių principu. Virvelinės žaliuzės patalpoje sukurs žaismingą efektą, kadangi yra galimybė derinti įvairių spalvų juostas. Vienoje žaliuzėje gali vyrauti kelių atspalvių žaliuzių juostos puikia derančios prie patalpos interjero.
 • Vertikalių žaliuzių juostos gali būti pagamintos 250 mm pločio. 250 mm žaliuzių juostų audiniuose žaliuzių audinių kūrėjams atsirado puiki galimybė derinti įvairių raštų kombinacjas. Žaliuzės su 250 mm juostomis yra tarpinis variantas tarp panelinės žaliuzės ir klasikinės vertikaliosios žaliuzės (89 mm ir 127 mm juostų plotis).

Panašūs produktai